Čo je malé, to je pekné.

Presne v takomto duchu sa niesla táto svadba. Minimalizmus milujem a preto tento deň bol pre mňa, ako aj fotografa tak aj človeka, hotovým nebom na zemi.

Táto svadba ma presvedčila o tom, že aj tento tak náročný a stresujúci deň, môže byť pohodový, bezproblémový a prijemný aj pre pár, ktorý ho usporiadava. Že to ide aj bez vypätia do poslednej chvíle a s úsmevom a nadšením po celú dobu. Nevesta v nádherných šatách, so zvodným úsmevom kráča ruka v ruke s už o pár minút manželom, pozerá sa na nich ich dieťatko, rodičia aj všetci ostatní sú dojatí. Nádherný prejav, pri ktorom aj mne idú slzičky do očí a na perách sa mihá úsmev. A pritom k tomu netreba nič viac … Krásne deň a spomienky naň, ktoré nikdy nevyprchajú.

Túto atmosféru skvelo doplnili priestory bývalej konskej železnice v Bratislave. Pre mňa príjemná zmena po sérii svadieb v kostole a hlavne i tak veľmi veľká paráda! Musím uznať aj to, že prejav na tejto svadbe bol asi najkrajší aký som počula, dojímavý a naozaj ma donútil jeho krásou ho počúvať, usmievať sa až smiať :).

Ďakujem, že som tam mohla byť s Vami.